Hakkımızda

BilgiSözlüğü.com 3 Haziran Ocak 2021'de Türkiye'nin içerik tabanlı bilgi kaynağı olarak yayın hayatına başladı. BilgiSözlüğü.com'u temel amacı insanlara günlük yaşamlarında fayda sağlayabilecek bilgileri, sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden sunmaktır.

Dikkat: Bu sitede yer alan yazıların, uzman ve doktorların önerilerinin tümü; bilgi edinmek isteyen kullanıcılar, üyeler ve ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiçbir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların, uzmanların ve doktorların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site, yazarları, uzmanları ve editörleri sorumlu tutulamaz.

BilgiSözlüğü.com'da yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirmeye yönelik olup, hiçbir şekilde kişinin doktorundan bağımsız teşhis ve tedaviye yönlendirilmesi anlamına gelmemektedir. Burada yer alan bilgi ve değerlendirmelerin uygulanması sonucunda ortaya çıkacak doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan BilgiSözlüğü.com ve ilgili uzman, yazar ve editörler sorumlu olmayacaktır.

Sitede yer alan kullanıcı yorumlarından doğacak her türlü hukuki yükümlülük yorumu yapan kişiye ait olup, BilgiSözlüğü.com için yasal sorumluluk oluşturmamaktadır.